CH Sireva Minstergate Paganini JW "AXEL"

matka: CH Sireva Royalty At Minstergate JW
otec: Sireva Twister
narozen: 16.4.2006
DKK 0/0

Axel je výjimečný pes exteriérových i loveckých kvalit toho nejvyššího stupně! Své schopnosti hlavně předává dál potomkům a o to více si ho cením!
 
Jeho výstavní úspěchy jsou důkazem jeho exteriérových kvalit, protože v Anglii je těžké získat jakýkoliv šampionát. Je držitelem ocenění FULL CHAMPION (tzn. šampion výstavní i šampion práce). Zvítězil také v obrovské konkurenci na klubové výstavě v Weimaraner Club Great Britaa získal v dubnu 2008 ocenění VÍTĚZ KLUBOVÉ VÝSTAVY BIS A STAL SE ŠAMPIONEM UK. Úspěch se opakoval v květnu, na další speciální výstavě VO, kdy získal ocenění CC a opět NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY - BEST IN SHOW BIS.
 
Mezi jeho další úspěchy patří kvalifikace na CRUFT´S 2009 a jeho 2.místo RDCC, 3x BOB a 4x CC. Už jako štěně vyhrával třídy štěňat BEST PUPPY IN BREED a získal tak titul JUNIOR ŠAMPION.
 
Jeho rodiče také patří take mezi velmi úspěšné jedince (Sireva Twiester x Sireva Royalty At Minstergate a prababička Carennage Pizza At Sireva) jsou rovněž ŠAMPIONI PRÁCE I EXTERIÉRU! Když jsem Axelovu matku poprvé viděla, byla to láska na první pohled a můj cíl (mít jeji krev) byl jasný! Sen se naplnil!